Resultats

Resultats

17-11-2019 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
17/NOV - 09.00
INFANTIL C
-
CE L'HOSPITALET C
2-0
17/NOV - 09.00
SANTBOIÀ FC G
-
ALEVÍ G
1-1
17/NOV - 09.30
PREBENJAMÍ A
-
CF TERLENKA A
5-2
17/NOV - 10.15
CD RIBES A
-
ALEVÍ D
4-4
17/NOV - 10.30
INFANTIL B
-
FC SANT CUGAT C
0-2
17/NOV - 10.30
ALEVÍ J
-
UD MARIANAO POBLET B
2-6
17/NOV - 11.50
ALEVÍ F
-
UE CORNELLÀ K
3-2
17/NOV - 12.00
JUVENIL B
-
CF TERLENKA B
2-0
17/NOV - 13.15
BENJAMÍ C
-
UD VILADECANS B
2-3
17/NOV - 13.50
CADET E
-
P RECREATIVA SANT FELIU A
8-1
17/NOV - 14.15
SANT VICENÇ ASS A
-
CADET D
0-2
17/NOV - 15.30
INFANTIL F
-
AE PRAT E
5-1
17/NOV - 16.00
CF TERLENKA B
-
FILIAL
4-0
17/NOV - 16.55
CADET B
-
CF VILANOVA I LA GELTRÚ B
2-2
17/NOV - 18.30
CADET C
-
CF CAN VIDALET C
8-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

16-11-2019 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
16/NOV - 09.00
INFANTIL E
-
CF TERLENKA A
1-2
16/NOV - 10.00
COLEGIO ALEMÁN BCN
-
PREBENJAMÍ B
3-4
16/NOV - 10.25
ALEVÍ B
-
CF TERLENKA B
5-0
16/NOV - 10.25
ALEVÍ A
-
CF IGUALADA A
1-4
16/NOV - 10.30
CE ESPARREGUERA A
-
ALEVÍ E
5-9
16/NOV - 11.30
CF CAN VIDALET
-
PREBENJAMÍ C
3-8
16/NOV - 11.50
ALEVÍ C
-
CE PUBILLA CASAS A
3-2
16/NOV - 11.50
BENJAMÍ A
-
SPÒRTING GAVÀ A
3-1
16/NOV - 13.00
UD VILADECANS C
-
INFANTIL H
13-0
16/NOV - 13.10
INFANTIL A
-
UE CASTELLDEFELS A
1-1
16/NOV - 13.30
SPÒRTING GAVÀ C
-
ALEVÍ H
5-1
16/NOV - 14.00
BENJAMÍ E
-
SANTBOIÀ FC F
6-3
16/NOV - 14.35
INFANTIL D
-
UE CORNELLÀ C
2-3
16/NOV - 15.30
BENJAMÍ D
-
UE SANT JOAN DESPÍ D
5-1
16/NOV - 16.00
JUVENIL A
-
EF GAVÀ A
4-0
16/NOV - 17.00
BENJAMÍ B
-
CE L'HOSPITALET C
5-7
16/NOV - 17.45
CADET A
-
UE RAPITENCA B
3-1
16/NOV - 18.15
BENJAMÍ F
-
CF CIUDAD COOPERATIVA D
4-5
16/NOV - 20.00
PRIMER EQUIP
-
CF MARTORELL A
2-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

10-11-2019 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
10/NOV - 08.30
FC LEVANTE LAS PLANAS C
-
INFANTIL F
3-8
10/NOV - 09.00
FC SANTBOIÀ C
-
ALEVÍ B
0-15
10/NOV - 09.00
UE SANT JOAN DESPÍ E
-
ALEVÍ F
3-5
10/NOV - 10.00
CF CORBERA D
-
ALEVÍ I
1-16
10/NOV - 11.00
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
-
INFANTIL G
1-4
10/NOV - 11.15
FC CAN BUXERES A
-
INFANTIL A
3-2
10/NOV - 12.00
CE EL CATLLAR A
-
PRIMER EQUIP
0-2
10/NOV - 12.00
CF BLANCA SUBUR A
-
INFANTIL D
2-2
10/NOV - 13.15
CD FONTSANTA-FATJÓ A
-
CADET B
4-1
10/NOV - 13.30
ALEVÍ D
-
CD ÒDENA A
3-5
10/NOV - 16.30
ALEVÍ E
-
UE CASTELLDEFELS J
16-0
10/NOV - 17.00
INCRESA ATLÉTICO A
-
CADET C
1-6
10/NOV - 17.20
CADET D
-
EF OLESA
3-0
10/NOV - 18.00
UE CASTELLDEFELS A
-
JUVENIL A
0-2
10/NOV - 19.00
FILIAL
-
MARINA ATLÉTICO CLUB A
3-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

09-11-2019 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
09/NOV - 08.30
UE CASTELLDEFELS E
-
BENJAMÍ D
1-8
09/NOV - 09.00
UE SANT JOAN DESPÍ C
-
BENJAMÍ B
3-6
09/NOV - 10.15
CF CUBELLES D
-
ALEVÍ C
0-8
09/NOV - 10.30
VINYETS MOLI-VELL, C.F.
-
BENJAMI C
4-1
09/NOV - 10.30
FC SANTFELIUENC
-
PROMESES
3-13
09/NOV - 11.30
CF VINYETS-MOLÍ VELL B
-
ALEVÍ J
3-3
09/NOV - 11.30
CF TERLENKA A
-
ALEVÍ A
0-4
09/NOV - 12.00
CD ALMEDA A
-
BENJAMÍ F
7-0
09/NOV - 12.00
FC SANT ESTEVE A
-
INFANTIL B
1-5
09/NOV - 12.00
PREBENJAMÍ C
-
SANT VICENÇ ASSOC
7-4
09/NOV - 12.15
UE SANT ILDEFONS A
-
PREBENJAMÍ A
3-4
09/NOV - 12.45
CF SANT ANDREU DE LA BARCA A
-
BENJAMÍ A
1-4
09/NOV - 13.00
ALEVÍ H
-
CD MARIANAO POBLET D
2-2
09/NOV - 13.00
CF GAVÀ MAR B
-
BENJAMÍ E
1-5
09/NOV - 13.00
CF CAN VIDALET A
-
INFANTIL C
3-1
09/NOV - 13.45
INFANTIL H
-
AE PRAT D
0-4
09/NOV - 14.00
PBB SANT FELIU
-
CADET E
2-2
09/NOV - 14.15
ALEVÍ G
-
UE CASTELLDEFELS H
1-7
09/NOV - 15.00
AE SANT LLUÍS A
-
INFANTIL E
2-4
09/NOV - 16.00
AE PRAT B
-
JUVENIL B
1-1
09/NOV - 17.30
PREBENJAMÍ B (divendres)
-
ÀGORA INT SCHOOL
5-3
09/NOV - 18.30
GIMNÀSTIC TARRAGONA B
-
CADET A
0-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
We use first-party and third-party cookies to improve your site experience and manage interest-based adverts. By browsing our website you agree to our cookie policy. OK | More info