Resultats

Resultats

22-05-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
22/MAY - 09:00
TERLENKA A
-
ALEVI B
0-9
22/MAY - 09:00
CAN RULL A
-
ALEVI A
6-1
22/MAY - 09:15
ALEVI F
-
MARIANAO POBLET UD
4-2
22/MAY - 09:45
FC BARCELONA B
-
INFANTIL A
4-0
22/MAY - 10:30
BENJAMI C
-
SITGES
7-7
22/MAY - 10:30
VILADECANS A
-
PREBENJAMI A
1-3
22/MAY - 11:00
TECNOFUTBOL
-
INFANTIL C
3-2
22/MAY - 12:00
BENJAMI E
-
VISTA ALEGRE B
8-3
22/MAY - 12:15
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA
-
INFANTIL D
4-4
22/MAY - 13:00
CADET D
-
SANTBOIA B
13-0
22/MAY - 14:45
CADET F
-
CAN VIDALET D
2-3
22/MAY - 16:30
CADET C
-
VILADECANS A
0-1
22/MAY - 16:30
ALEVÍ C
-
IGUALADA C
0-3
22/MAY - 17:00
VILADECANS B
-
FILIAL
0-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

21-05-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
21/MAY - 09:00
FUNDACIO PE EUROPA B
-
BENJAMI A
2-9
21/MAY - 09:00
INFANTIL F
-
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB
1-2
21/MAY - 09:00
VISTA ALEGRE B
-
BENJAMI D
9-0
21/MAY - 09:15
VILADECANS B
-
ALEVI G
10-0
21/MAY - 10:00
PREBENJAMI C
-
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT
6-2
21/MAY - 10:00
PALLEJA C
-
ALEVI H
1-8
21/MAY - 10:30
ALEVÍ D
-
SPORTING GAVA B
2-4
21/MAY - 10:30
ALEVI E
-
SANTILDEFONS C
2-1
21/MAY - 10:30
SANTFELIUENC A
-
ALEVI C
2-1
21/MAY - 11:00
VILASSAR
-
CADET A
3-2
21/MAY - 11:00
PREBENJAMI B
-
LLOR A
2-1
21/MAY - 11:45
CAN VIDALET A
-
INFANTIL B
9-0
21/MAY - 11:50
CADET E
-
FC SANT JUST DESVERN B
0-2
21/MAY - 12:00
BENJAMI B
-
CIUTAT COOPERATIVA A
9-0
21/MAY - 13:25
INFANTIL E
-
ABRERA
2-3
21/MAY - 17:30
CAN VIDALET A
-
JUVENIL A
3-1
21/MAY - 18:15
INFANTIL G
-
FONTSANTA C
3-4
21/MAY - 18:30
Pª BLAUGRANA VALLIRANA
-
CADET B
1-2
21/MAY - 19:30
SANTBOIA A
-
JUVENIL B
3-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

15-05-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
15/MAY - 09:00
ALEVI G
-
FONTSANTA D
6-1
15/MAY - 09:15
VILADECANS C
-
BENJAMI D
3-6
15/MAY - 10:45
CUBELLES E
-
ALEVI F
0-6
15/MAY - 11:10
INFANTIL E
-
VILANOVA B
1-8
15/MAY - 11:30
ALEVÍ A
-
SANT ANDREU B
2-2
15/MAY - 12:00
SANTBOIA D
-
BENJAMI C
3-4
15/MAY - 12:00
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS
-
ALEVI E
2-7
15/MAY - 12:45
PREBENJAMI A
-
VILADECANS A
10-0
15/MAY - 14:50
INFANTIL B
-
VILADECANS A
0-2
15/MAY - 16:00
ALEVÍ H
-
TERLENKA F
9-4
15/MAY - 16:30
INFANTIL A
-
GIMNASTIC DE TARRAGONA B
4-0
15/MAY - 18:05
FILIAL
-
Pª UNION D. MALAGA, CLUB
5-1
15/MAY - 18:20
CASTELLDEFELS B
-
CADET C
0-1
15/MAY - 20:00
CADET E
-
SPORTING GAVA B
1-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

14-05-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
14/MAY - 08:45
INFANTIL F
-
ALMEDA A
0-7
14/MAY - 09:00
ALEVÍ C
-
CASTELLDEFELS A
2-4
14/MAY - 10:00
VISTA ALEGRE A
-
PROMESES
0-12
14/MAY - 10:00
SANT ANDREU DE LA BARCA
-
PREBENJAMI B
3-0
14/MAY - 10:10
INFANTIL D
-
CORBERA A
3-2
14/MAY - 12:00
SANT ILDEFONS B
-
BENJAMI B
1-3
14/MAY - 12:00
SANTS UE B
-
INFANTIL C
3-5
14/MAY - 12:00
PRAT AE B
-
JUVENIL B
2-0
14/MAY - 12:00
TORRELLES A
-
CADET B
1-2
14/MAY - 12:30
MARTORELL C
-
CADET D
3-4
14/MAY - 13:00
BENJAMI E
-
VILADECANS E
14-2
14/MAY - 13:00
CADET A
-
SANT GABRIEL, C.D.
3-1
14/MAY - 14:00
FUNDACIO E. CORNELLÀ H
-
ALEVI D
10-0
14/MAY - 14:40
ALEVI B
-
MARTINENC B
1-1
14/MAY - 14:45
BENJAMI A
-
CP SARRIA A
2-0
14/MAY - 15:45
MARIANAO POBLET A
-
INFANTIL G
3-0
14/MAY - 18:00
VISTA ALEGRE A
-
CADET F
2-1
14/MAY - 18:10
JUVENIL A
-
HORTA, U.AT.
3-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

08-05-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
08/MAY - 09:00
BENJAMI D
-
TERLENKA
3-3
08/MAY - 09:10
INFANTIL G
-
LEVANTE C
1-3
08/MAY - 10:15
ALEVI E
-
MARTORELL B
0-4
08/MAY - 10:30
SECTOR MONTSERRATINA C
-
BENJAMI E
10-1
08/MAY - 10:30
MARIANAO POBLET C
-
INFANTIL F
3-0
08/MAY - 10:35
ALEVÍ A
-
JOANENC
1-1
08/MAY - 10:35
BENJAMI B
-
ESPLUGUENC A
3-4
08/MAY - 11:30
ALEVI F
-
BEGUES A
6-1
08/MAY - 12:15
CADET B
-
MARIANAO POBLET UD
1-1
08/MAY - 12:45
ALEVI D
-
BASE OLERDOLA, C.E.
9-0
08/MAY - 13:30
INFANTIL A
-
SANTBOIA A
2-1
08/MAY - 15:00
INFANTIL C
-
Pª BARC. ANGUERA
2-2
08/MAY - 16:30
JUVENIL B
-
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.
1-1
08/MAY - 18:20
CADET C
-
SECTOR MONTSERRATINA A
2-1
08/MAY - 19:30
SECTOR MONTSERRATINA C
-
JUVENIL C
4-1
08/MAY - 20:00
CADET F
-
ATLETIC PRAT DELTA C.F.
0-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

07-05-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
07/MAY - 08:45
INFANTIL E
-
MOLINS A
1-3
07/MAY - 09:00
TERLENKA E
-
ALEVIG
2-7
07/MAY - 09:00
PREBENJAMI B
-
AT. VILADECANS B
3-0
07/MAY - 10:00
ESCOLA F GAVA A
-
PREBENJAMI A
1-2
07/MAY - 10:00
PROMESES
-
LEVANTE A
4-4
07/MAY - 10:10
BENJAMI A
-
PRAT AE A
3-1
07/MAY - 10:10
ALEVÍ B
-
L'HOSPITALET CF C
4-2
07/MAY - 10:30
ESCOLA F GAVA B
-
ALEVI C
3-1
07/MAY - 10:45
PREBENJAMI C
-
VALLIRANA
6-1
07/MAY - 11:40
INFANTIL B
-
SPORTING GAVA A
2-2
07/MAY - 11:45
BENJAMI C
-
PRAT AE B
1-7
07/MAY - 12:00
SECTOR MONTSERRATINA E
-
ALEVI H
4-4
07/MAY - 13:05
CADET A
-
ESCOLA F GAVA A
1-1
07/MAY - 14:45
INFANTIL D
-
SANT SADURNI A
6-3
07/MAY - 15:00
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT
-
CADET E
0-10
07/MAY - 16:10
CADET D
-
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT
5-0
07/MAY - 17:15
CIUTAT COOPERATIVA
-
FILIAL
0-3
07/MAY - 18:00
JUVENIL A
-
SANT ANDREU
1-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

01-05-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01/MAY - 09:00
ALEVI H
-
SANTBOIA G
2-5
01/MAY - 09:30
PRAT C
-
CADET D
0-6
01/MAY - 11:00
MARTORELL
-
CADET B
2-0
01/MAY - 11:00
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA
-
JUVENIL A
1-2
01/MAY - 11:15
CUBELLES C
-
ALEVI D
3-0
01/MAY - 11:30
PREBENJAMI A
-
PRAT AE
3-4
01/MAY - 12:00
ESCOLA F GAVA D
-
CADET C
3-0
01/MAY - 12:30
BENJAMI E
-
CORBERA D
2-3
01/MAY - 12:30
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT
-
INFANTIL B
0-2
01/MAY - 13:00
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS
-
BENJAMI A
0-1
01/MAY - 13:30
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET
-
JUVENIL B
3-1
01/MAY - 13:30
FUNDACIO E. CORNELLÀ E
-
BENJAMI C
6-0
01/MAY - 14:50
INFANTIL G
-
BEGUES A
3-5
01/MAY - 17:00
MANLLEU
-
1r EQUIP
1-1
01/MAY - 18:00
SANT CUGAT
-
CADET A
1-0
01/MAY - 18:30
JUVENIL C
-
SANT JUST DESVERN B
7-4
01/MAY - 20:00
FUNDACIO E. CORNELLÀ E
-
INFANTIL D
3-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

30-04-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
30/ABR - 09:00
MARTORELL A
-
INFANTIL E
2-0
30/ABR - 09:00
INFANTIL F
-
ESCOLA F GAVA H
0-4
30/ABR - 10:00
COL.LEGI ALEMANY
-
PREBENJAMI B
0-6
30/ABR - 10:15
MERCANTIL C
-
ALEVI B
4-2
30/ABR - 10:45
Pª REC. SANT FELIU LLOBREGAT
-
BENJAMI D
8-0
30/ABR - 10:45
VILANOVA C
-
ALEVI E
0-4
30/ABR - 11:00
MONTANYESA A
-
INFANTIL C
2-0
30/ABR - 12:45
C.F. SANT ESTEVE PREBENJAMI
-
PREBENJAMI C
0-6
30/ABR - 13:00
PROMESES
-
ESCOLA F. GAVÀ
1-5
30/ABR - 13:00
LA FLORESTA
-
INFANTIL A
3-1
30/ABR - 13:45
FUNDACIO E. CORNELLÀ E
-
BENJAMI B
7-1
30/ABR - 13:50
CADET E
-
ALMEDA B
6-1
30/ABR - 15:00
SANTBOIA D
-
CADET F
1-0
30/ABR - 16:00
ALEVI G
-
VISTA ALEGRE A
6-2
30/ABR - 17:00
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
-
ALEVI F
2-1
30/ABR - 17:15
ALEVI C
-
SANTBOIA A
3-2
30/ABR - 18:10
FILIAL
-
CASTELLDEFELS B
0-1
30/ABR - 19:00
HOSPITALET B
-
ALEVI A
2-3
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

24-04-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
24/ABR - 09:00
SANTFELIUENC C
-
CADET E
2-4
24/ABR - 09:00
ALEVI E
-
ESCOLA F GAVA F
2-5
24/ABR - 09:10
INFANTIL G
-
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C.
2-3
24/ABR - 10:15
PREBENJAMI A
-
SECTOR MONTSERRATINA A
1-2
24/ABR - 10:30
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB
-
ALEVI G
2-5
24/ABR - 10:35
CADET B
-
SANT ANDREU DE LA BARCA A
3-0
24/ABR - 11:15
BENJAMI D
-
SANTILDEFONS C
1-2
24/ABR - 12:00
BEGUES A
-
FILIAL
0-2
24/ABR - 12:15
INFANTIL A
-
ESCOLA F GAVA B
0-1
24/ABR - 12:30
CASTELLDEFELS G
-
INFANTIL F
1-1
24/ABR - 12:30
ALEVI D
-
BLANCA SUBUR A
2-12
24/ABR - 13:40
INFANTIL B
-
CAN BUXERES A
0-4
24/ABR - 15:05
INFANTIL C
-
VILA OLIMPICA C
2-0
24/ABR - 16:40
JUVENIL A
-
L'HOSPITALET CE A
2-3
24/ABR - 18:35
INFANTIL E
-
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA
1-1
24/ABR - 20:00
JUVENIL C
-
VINYETS C
0-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

23-04-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
23/ABR - 08:45
CADET C
-
PRAT AE
0-3
23/ABR - 09:00
PREBENJAMI C
-
FC SANT JUST DESVERN B
5-11
23/ABR - 10:00
PROMESES
-
VISTA ALEGRE
16-2
23/ABR - 10:20
ALEVI B
-
ESCOLA F GAVA C
0-1
23/ABR - 10:20
ALEVÍ A
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
3-1
23/ABR - 10:40
CUBELLES A
-
ALEVI C
2-1
23/ABR - 10:45
ALEVÍ F
-
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB
1-7
23/ABR - 11:35
BENJAMI A
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
2-4
23/ABR - 11:35
BENJAMI B
-
SANTFELIUENC B
1-2
23/ABR - 12:00
PREBENJAMI B
-
SANTILDEFONS B
5-2
23/ABR - 12:00
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT
-
ALEVI H
2-7
23/ABR - 12:45
CADET A
-
GIRONA
1-1
23/ABR - 13:00
BENJAMI C
-
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA
5-7
23/ABR - 14:20
INFANTIL D
-
SAN MAURO
1-1
23/ABR - 14:30
MOLINS C
-
CADET F
4-0
23/ABR - 15:50
JUVENIL B
-
VINYETS A
2-3
23/ABR - 16:00
BENJAMI E
-
TERLENKA C
2-8
23/ABR - 18:10
1rEQUIP
-
RUBI UE
0-0
23/ABR - 20:00
CADET D
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA E
4-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

10-04-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
10/ABR - 08:00
FUNDACIO E. CORNELLÀ C
-
JUVENIL C
3-3
10/ABR - 08:30
CASTELLDEFELS D
-
BENJAMI B
8-2
10/ABR - 09:00
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E
-
BENJAMI A
2-7
10/ABR - 10:00
IGUALADA D
-
ALEVI D
7-2
10/ABR - 10:00
SANTFELIUENC B
-
ALEVI B
2-1
10/ABR - 10:30
SANTBOIA C
-
ALEVI E
1-1
10/ABR - 10:45
VILANOVA B
-
CADET C
0-4
10/ABR - 12:45
ALEVI G
-
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT
4-3
10/ABR - 12:45
MANRESA
-
CADET A
1-1
10/ABR - 13:00
SANTFELIUENC
-
INFANTIL A
2-4
10/ABR - 16:00
FONTSANTA
-
CADET F
3-4
10/ABR - 18:30
FILIAL
-
LA FLORIDA
8-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

09-04-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
09/ABR - 08:45
ALEVÍ C
-
VILADECANS
0-2
09/ABR - 09:00
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL
-
PREBENJAMI A
1-5
09/ABR - 09:00
INFANTIL F
-
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA
0-11
09/ABR - 09:00
FUNDACIO E. CORNELLÀ B
-
INFANTIL B
2-1
09/ABR - 09:00
ESCOLA F GAVA J
-
BENJAMI D
9-3
09/ABR - 10:00
SPORTING GAVÀ F
-
BENJAMI E
2-6
09/ABR - 10:15
CASTELLDEFELS C
-
ALEVI F
3-3
09/ABR - 11:15
SANT IGNASI
-
INFANTIL C
4-1
09/ABR - 11:30
ALEVÍ H
-
TORRELLES B
8-3
09/ABR - 11:45
PªRªSANTFELIU A
-
PREBENJAMI C
3-3
09/ABR - 12:00
ESCOLA LLOR
-
PREBENJAMI B
3-6
09/ABR - 12:15
BLANCA SUBUR
-
BENJAMI C
6-3
09/ABR - 12:15
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA
-
ALEVI A
3-3
09/ABR - 13:30
SANTBOIA C
-
INFANTIL D
0-0
09/ABR - 13:30
ESCOLA F GAVA G
-
INFANTIL G
2-0
09/ABR - 13:50
CADET E
-
SANTILDEFONS D
3-1
09/ABR - 15:45
VILADECANS A
-
JUVENIL B
4-1
09/ABR - 16:00
ESCOLA F GAVA E
-
INFANTIL E
2-0
09/ABR - 16:30
VIC RIUMRIMER
-
1r EQUIP
0-1
09/ABR - 16:30
CAN VIDALET B
-
CADET D
0-4
09/ABR - 18:15
MOLINS A
-
CADET B
1-4
09/ABR - 19:45
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET
-
JUVENIL A
1-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

03-04-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
03/ABR - 09:00
PREBENJAMI A
-
LEVANTE A
6-1
03/ABR - 09:10
INFANTIL E
-
IGUALADA B
3-6
03/ABR - 10:00
ALEVÍ C
-
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA
1-3
03/ABR - 10:35
CADET B
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
1-0
03/ABR - 11:15
BENJAMI B
-
ESCOLA F GAVA E
3-5
03/ABR - 12:00
COOPERATIVA A
-
INFANTIL G
2-2
03/ABR - 12:15
INFANTIL A
-
CAMBRILS
2-1
03/ABR - 12:30
ALEVI F
-
VINYETS A
0-6
03/ABR - 13:40
INFANTIL D
-
CUBELLES A
4-4
03/ABR - 15:05
CADET D
-
CASTELLDEFELS F
3-1
03/ABR - 16:00
BENJAMI E
-
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB
4-3
03/ABR - 16:40
INFANTIL C
-
EUROPA C
1-2
03/ABR - 18:00
CASTELLDEFELS K
-
CADET E
1-3
03/ABR - 18:05
JUVENIL A
-
DAMM C
0-2
03/ABR - 20:00
JUVENIL C
-
FONTSANTA B
1-3
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

02-04-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
02/ABR - 08:45
CADET F
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
1-4
02/ABR - 09:15
CASTELLDEFELS K
-
ALEVI H
9-0
02/ABR - 09:30
VILADECANS A
-
PREBENJAMÍ B
0-8
02/ABR - 10:20
ALEVI B
-
CASTELLDEFELS B
2-1
02/ABR - 10:20
ALEVI A
-
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E
2-4
02/ABR - 10:30
ALMEDA A
-
PREBENJAMI C
5-7
02/ABR - 10:30
PRAT AE C
-
INFANTIL F
6-0
02/ABR - 11:00
PROMESES
-
MARIANAO POBLET UD
6-3
02/ABR - 11:00
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
-
ALEVI G
10-0
02/ABR - 11:35
BENJAMI A
-
SANTS A
9-1
02/ABR - 11:35
BENJAMI C
-
Pª JOVE DE LES ROQUETES
10-1
02/ABR - 12:00
ALEVI E
-
CASTELLDEFELS E
3-4
02/ABR - 12:45
CADET A
-
RCD ESPANYOL
1-1
02/ABR - 13:15
ALEVI D
-
RIBES A
3-7
02/ABR - 14:25
INFANTIL B
-
PRAT AE A
5-0
02/ABR - 14:30
BENJAMI D
-
ESPLUGUENC B
9-4
02/ABR - 15:50
JUVENIL B
-
MOLINS A
3-2
02/ABR - 18:10
1rEQUIP
-
SANTFELIUENC
3-3
02/ABR - 20:00
CADET C
-
L'HOSPITALET CF C
1-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

27-03-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
27/MARZ - 08:30
CASTELLDEFELS F
-
BENJAMI D
1-1
27/MARZ - 08:45
ALEVI H
-
MARIANAO POBLET UD
8-4
27/MARZ - 10:00
SANTILDEFONS
-
CADET B
4-3
27/MARZ - 10:00
BLANCA SUBUR
-
INFANTIL D
2-1
27/MARZ - 10:15
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E
-
INFANTIL B
3-2
27/MARZ - 10:20
VILA OLIMPICA A
-
BENJAMI A
5-2
27/MARZ - 10:30
VILADECANS A
-
PREBENJAMI A
3-0
27/MARZ - 11:10
Pª BARC. ANGUERA
-
ALEVI B
10-0
27/MARZ - 12:30
MARTORELL A
-
JUVENIL B
2-0
27/MARZ - 12:45
ALEVI G
-
CASTELLDEFELS L
4-4
27/MARZ - 13:45
MARTINENC C
-
INFANTIL C
0-2
27/MARZ - 14:00
CASTELLDEFELS A
-
INFANTIL A
2-1
27/MARZ - 14:45
CADET F
-
CASTELLDEFELS E
2-4
27/MARZ - 18:10
FILIAL
-
VINYETS A
5-1
27/MARZ - 18:15
EUROPA
-
JUVENIL A
5-0
27/MARZ - 20:00
JUVENIL C
-
PªBª SANT VICENÇ
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

26-03-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
26/MARZ - 09:00
PREBENJAMI C
-
SANTBOIA D
1-2
26/MARZ - 09:00
INFANTIL F
-
TERLENKA C
0-6
26/MARZ - 10:00
VISTA ALEGRE A
-
PROMESES
2-17
26/MARZ - 10:30
SECTOR MONTSERRATINA A
-
BENJAMI B
0-1
26/MARZ - 10:30
ESCOLA F GAVA A
-
ALEVI A
1-0
26/MARZ - 10:30
ESCOLA LLOR A
-
BENJAMI E
8-1
26/MARZ - 10:30
VILADECANS B
-
INFANTIL G
2-3
26/MARZ - 11:15
CAN VIDALET
-
ALEVI F
0-1
26/MARZ - 11:40
PREBENJAMI B
-
Pª Bª CERVELLO
4-3
26/MARZ - 12:00
DAMM
-
CADET A
4-0
26/MARZ - 12:30
SANT LLUIS
-
CADET D
1-4
26/MARZ - 13:00
CASTELLDEFELS B
-
INFANTIL E
2-0
26/MARZ - 13:15
SITGES A
-
ALEVI D
10-0
26/MARZ - 13:15
SITGES B
-
ALEVI E
4-1
26/MARZ - 13:15
SANTILDEFONS A
-
CADET C
1-0
26/MARZ - 13:50
CADET E
-
SANTBOIA C
1-2
26/MARZ - 14:30
FUNDACIO E. CORNELLÀ C
-
ALEVI C
3-1
26/MARZ - 17:45
SANTILDEFONS
-
1r EQUIP
0-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

20-03-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
20/MARZ - 09:10
INFANTIL E
-
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT
2-3
20/MARZ - 09:15
BENJAMI D
-
CAN VIDALET B
2-0
20/MARZ - 10:20
ALEVI F
-
FONTSANTA B
4-1
20/MARZ - 10:35
CADET C
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
1-4
20/MARZ - 11:45
ALEVI C
-
FC BARCELONA
0-7
20/MARZ - 12:10
INFANTIL A
-
CANONJA
2-0
20/MARZ - 13:00
ALEVI E
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
2-4
20/MARZ - 13:30
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
-
CADET F
4-1
20/MARZ - 13:35
INFANTIL D
-
VILANOVA A
0-0
20/MARZ - 15:00
CADET D
-
TERLENKA B
2-0
20/MARZ - 16:40
INFANTIL G
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
2-0
20/MARZ - 18:00
ESP. JOVENTUT CAN PI
-
FILIAL
1-3
20/MARZ - 18:10
JUVENIL B
-
SANTFELIUENC A
3-0
20/MARZ - 20:00
JUVENIL C
-
ABRERA
1-4
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

19-03-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
19/MARZ - 09:00
CADET B
-
SANTFELIUENC B
4-1
19/MARZ - 09:00
BENJAMI E
-
SANTFELIUENC C
1-3
19/MARZ - 10:00
EF OLESA 87 C
-
ALEVI H
10-3
19/MARZ - 10:10
PROMESES
-
CASTELLDEFELS A
4-2
19/MARZ - 10:35
PREBENJAMI A
-
SANTBOIA A
3-8
19/MARZ - 10:35
BENJAMI A
-
SANT GABRIEL C
9-1
19/MARZ - 11:00
ALEVÍ D
-
VILANOVA E
2-7
19/MARZ - 11:35
ALEVI A
-
FC BARCELONA
0-4
19/MARZ - 11:40
ALEVI B
-
SANTS A
4-1
19/MARZ - 12:30
BENJAMI C
-
VILADECANS C
3-6
19/MARZ - 12:45
ESCOLA LLOR
-
ALEVIG
5-3
19/MARZ - 12:55
INFANTIL B
-
VISTA ALEGRE
7-1
19/MARZ - 13:45
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL
-
INFANTIL F
10-0
19/MARZ - 14:20
INFANTIL C
-
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.
4-2
19/MARZ - 16:00
JUVENIL A
-
SANT GABRIEL
2-0
19/MARZ - 17:50
CADET A
-
FC BARCELONA
0-3
19/MARZ - 20:00
1rEQUIP
-
SABADELL NORD
1-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

13-03-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
13/MARZ - 09:00
MARIANAO POBLET A
-
ALEVI C
0-2
13/MARZ - 10:00
SPORTING GAVÀ D
-
INFANTIL G
4-0
13/MARZ - 10:00
SANT SADURNI, U.E. A
-
ALEVI D
6-3
13/MARZ - 10:30
SECTOR MONTSERRATINA A
-
INFANTIL B
1-3
13/MARZ - 10:30
SANT CUGAT
-
ALEVI A
susp
13/MARZ - 12:30
CAN VIDALET
-
1r EQUIP
0-3
13/MARZ - 13:30
FONTSANTA A
-
CADET B
1-1
13/MARZ - 14:45
SANT ANDREU UD C
-
ALEVI B
4-3
13/MARZ - 14:50
CADET F
-
BEGUES A
0-1
13/MARZ - 17:00
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA
-
INFANTIL A
0-2
13/MARZ - 18:30
FILIAL
-
Pª BARC. BARCINO, CE
2-3
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

12-03-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
12/MARZ - 09:00
INFANTIL F
-
AT VILADECANS FC
1-6
12/MARZ - 09:00
SANT ANDREU UD B
-
BENJAMI A
1-1
12/MARZ - 09:00
MARTORELL A
-
ALEVI F
3-5
12/MARZ - 09:00
PRAT C
-
ALEVI E
8-1
12/MARZ - 10:00
SPORTING GAVÀ B
-
BENJAMI B
2-2
12/MARZ - 10:30
TORRELLES A
-
INFANTIL E
5-0
12/MARZ - 10:30
TERLENKA A
-
PREBENJAMI A
6-1
12/MARZ - 11:00
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET
-
CADET C
2-1
12/MARZ - 11:00
VINYETS B
-
BENJAMÍ E
5-4
12/MARZ - 11:15
PªRªSANTFELIU A
-
PREBENJAMI C
susp
12/MARZ - 12:00
COOPE
-
PROMESES
susp
12/MARZ - 12:00
CAN RULL
-
JUVENIL A
2-1
12/MARZ - 12:00
SECTOR MONTSERRATINA E
-
BENJAMI D
0-6
12/MARZ - 12:15
SANT ILDEFONS A
-
BENJAMI C
4-3
12/MARZ - 12:15
LLOR
-
PREBENJAMI B
susp
12/MARZ - 12:15
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB
-
CADET D
0-4
12/MARZ - 12:30
RIBES A
-
INFANTIL D
6-0
12/MARZ - 13:00
TORRELLES
-
JUVENIL C
3-2
12/MARZ - 13:45
PREMIER C
-
INFANTIL C
2-1
12/MARZ - 13:50
CADET E
-
PRAT B
0-1
12/MARZ - 15:30
ALEVÍ G
-
SANTFELIUENC E
11-1
12/MARZ - 16:45
ALEVI H
-
ESPLUGUENC E
8-3
12/MARZ - 17:30
SANT ANDREU A
-
CADET A
2-0
12/MARZ - 19:30
SANT ILDEFONS B
-
JUVENIL B
2-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

06-03-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
06/MARZ - 09:00
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB
-
ALEVI H
6-1
06/MARZ - 09:10
INFANTIL G
-
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT
1-6
06/MARZ - 09:15
PREBENJAMI A
-
FONTSANTA A
7-0
06/MARZ - 10:00
ESPLUGUENC A
-
ALEVI G
11-1
06/MARZ - 10:20
ALEVI C
-
PRAT A
0-5
06/MARZ - 10:35
CADET B
-
E.F. OLESA
6-1
06/MARZ - 11:45
ALEVI F
-
VILANOVA D
1-3
06/MARZ - 12:00
VETERANS CATALUNYA,AF
-
FILIAL
1-4
06/MARZ - 12:10
INFANTIL A
-
RAPITENCA A
0-1
06/MARZ - 13:00
ALEVI E
-
CUBELLES D
2-5
06/MARZ - 13:35
INFANTIL D
-
ESCOLA F GAVA D
1-3
06/MARZ - 14:10
SANTILDEFONS C
-
INFANTIL F
9-0
06/MARZ - 15:00
CADET D
-
ESPARREGUERA B
13-0
06/MARZ - 16:45
INFANTIL B
-
SANTILDEFONS B
1-3
06/MARZ - 18:10
JUVENIL B
-
FONTSANTA A
0-2
06/MARZ - 20:00
CADET C
-
MARTINENC C
2-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

05-03-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
05/MARZ - 08:45
INFANTIL E
-
Pª BLAUGRANA VALLIRANA
2-3
05/MARZ - 09:00
BENJAMI D
-
ALEMANY A
2-7
05/MARZ - 10:10
PROMESES
-
VILADECANS
6-1
05/MARZ - 10:10
ALEVI B
-
CAN BUXERES A
0-1
05/MARZ - 10:15
BENJAMI B
-
IGUALADA F
1-1
05/MARZ - 11:00
PREBENJAMI B
-
SABA
2-3
05/MARZ - 11:25
ALEVI A
-
MANRESA A
0-0
05/MARZ - 11:30
BENJAMI A
-
FC BARCELONA D
4-3
05/MARZ - 12:00
ALEVI D
-
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA
1-11
05/MARZ - 12:15
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB
-
CADET E
4-2
05/MARZ - 12:40
CADET A
-
SABADELL A
1-1
05/MARZ - 13:15
BENJAMI C
-
SPORTING GAVA
9-1
05/MARZ - 14:15
INFANTIL C
-
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE
0-0
05/MARZ - 15:45
JUVENIL A
-
MARTINENC A
1-1
05/MARZ - 16:45
BENJAMI E
-
LEVANTE C
3-8
05/MARZ - 18:10
1rEQUIP
-
AT HORTA
3-1
05/MARZ - 20:00
JUVENIL C
-
VISTA ALEGRE A
0-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

26-02-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
26/FEB - 12:15
CADET A
-
VILASSAR
1-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

25-02-2022 - DIVENDRES

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
25/FEB - 16:00
JUVENIL C
-
ALEMANY
4-4
25/FEB - 18:45
S. MONTSERRATINA (dimarts)
-
ALEVI E
4-4
25/FEB - 19:15
INFANTIL B
-
CAN VIDALET A
1-1
25/FEB - 21:15
1rEQUIP (dimecres)
-
VISTA ALEGRE a
2-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

20-02-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
20/FEB - 08:45
ALEVI H
-
ATLETIC PRAT DELTA C.F.
2-7
20/FEB - 09:00
SANT GABRIEL C
-
INFANTIL C
1-2
20/FEB - 09:00
MARTORELL B
-
INFANTIL D
7-1
20/FEB - 09:30
MARTORELL A
-
PREBENJAMÍ A
0-3
20/FEB - 11:30
SANTFELIUENC D
-
INFANTIL G
8-4
20/FEB - 12:00
COOPERATIVA A
-
CADET C
1-4
20/FEB - 12:00
SANTILDEFONS A
-
JUVENIL A
0-1
20/FEB - 12:00
MOLINS B
-
CADET D
1-3
20/FEB - 12:40
ALEVI G
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
2-7
20/FEB - 14:00
GIMNASTIC MANRESA
-
ALEVI A
4-3
20/FEB - 14:50
CADET F
-
CORBERA B
2-0
20/FEB - 15:30
IGUALADA C
-
CADET B
1-2
20/FEB - 15:30
GIMNASTIC MANRESA
-
CADET A
1-0
20/FEB - 18:30
FILIAL
-
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC.
3-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

19-02-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
19/FEB - 09:00
E F GAVA E
-
ALEVI F
2-1
19/FEB - 09:00
ESPARREGUERA
-
BENJAMI E
0-2
19/FEB - 09:00
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB
-
PREBENJAMI B
2-4
19/FEB - 09:00
INFANTIL F
-
ESCOLA LLOR A
0-1
19/FEB - 09:15
CAN VIDALET B
-
PROMESES
5-5
19/FEB - 09:30
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB
-
BENJAMI D
7-1
19/FEB - 10:00
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA
-
ALEVI B
2-2
19/FEB - 10:30
VALLIRANA
-
PREBENJAMI C
0-8
19/FEB - 11:45
E F GAVA I
-
ALEVI D
11-1
19/FEB - 12:15
BLANCA SUBUR B
-
ALEVI E
2-4
19/FEB - 12:15
FONTSANTA A
-
BENJAMI B
1-2
19/FEB - 12:30
LEVANTE A
-
INFANTIL E
7-1
19/FEB - 13:15
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS
-
INFANTIL A
1-3
19/FEB - 13:30
SANT ILDEFONS A
-
ALEVI C
4-3
19/FEB - 13:50
CADET E
-
ESCOLA F. GAVÀ E
7-3
19/FEB - 16:00
VIC UE
-
1r EQUIP
3-0
19/FEB - 16:00
E F GAVA C
-
INFANTIL B
1-2
19/FEB - 16:30
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET
-
BENJAMI A
2-2
19/FEB - 19:00
SANT ANDREU DE LA BARCA A
-
JUVENIL C
5-1
19/FEB - 20:00
VILANOVA I LA GELTRÚ B
-
JUVENIL B
1-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

13-02-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
13/FEB - 08:30
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
-
INFANTIL F
6-0
13/FEB - 09:00
INFANTIL G
-
CASTELLDEFELS D
0-7
13/FEB - 09:10
BENJAMI B
-
MARTORELL B
2-5
13/FEB - 10:15
SPORTING GAVÀ C
-
CADET F
0-0
13/FEB - 10:20
ALEVI F
-
SANTFELIUENC C
10-2
13/FEB - 10:25
CADET B
-
VILADECANS C
2-0
13/FEB - 11:45
ALEVI C
-
PªRªSANTFELIU
0-5
13/FEB - 12:00
INFANTIL A
-
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
5-1
13/FEB - 13:00
BENJAMI D
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
1-2
13/FEB - 13:30
INFANTIL D
-
PRAT AE B
0-3
13/FEB - 14:55
CADET D
-
ESCOLA F GAVA E
4-0
13/FEB - 16:00
BENJAMI E
-
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA
6-8
13/FEB - 16:00
CAN ROCA 74 UNIO ESPORTIVA
-
FILIAL
1-2
13/FEB - 16:30
INFANTIL C
-
Pª BARC. BARCINO, CE
1-5
13/FEB - 18:00
JUVENIL B
-
CASTELLDEFELS B
1-1
13/FEB - 20:00
JUVENIL C
-
E.F. OLESA
4-3
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

12-02-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
12/FEB - 08:45
INFANTIL E
-
FONTSANTA A
2-7
12/FEB - 09:00
PREBENJAMI C
-
SANT ESTEVE SESROVIRES
4-0
12/FEB - 09:15
ABRERA D
-
ALEVI H
9-5
12/FEB - 10:00
PROMESES
-
VISTA ALEGRE B
5-4
12/FEB - 10:10
ALEVI B
-
EUROPA C
0-4
12/FEB - 10:15
ALEVI E
-
IGUALADA E
1-8
12/FEB - 11:00
PREBENJAMI B
-
ALEMANY
4-2
12/FEB - 11:15
CAN VIDALET C
-
ALEVI G
2-4
12/FEB - 11:25
BENJAMI A
-
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.
8-1
12/FEB - 11:25
ALEVI A
-
DAMM B
0-1
12/FEB - 12:00
ALEVI D
-
CASTELLDEFELS D
0-5
12/FEB - 12:40
CADET A
-
GIMNASTIC DE TARRAGONA
2-1
12/FEB - 13:15
PREBENJAMI A
-
SPORTING GAVA A
2-5
12/FEB - 14:15
INFANTIL B
-
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET
3-0
12/FEB - 15:15
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
-
CADET E
0-3
12/FEB - 15:45
JUVENIL A
-
JUNIOR
4-1
12/FEB - 17:00
BENJAMI C
-
CASTELLDEFELS B
9-3
12/FEB - 18:10
1rEQUIP
-
TONA UE
0-4
12/FEB - 20:00
CADET C
-
CAN VIDALET A
1-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

06-02-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
06/FEB - 09:00
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
-
INFANTIL A
1-0
06/FEB - 09:00
OLESA
-
INFANTIL E
3-0
06/FEB - 09:30
BENJAMI C
-
VILANOVA B
4-2
06/FEB - 10:00
ATLETIC PRAT DELTA C.F.
-
INFANTIL F
4-1
06/FEB - 10:30
CAN BUXERES
-
BENJAMI A
2-3
06/FEB - 12:00
SANTBOIA A
-
1r EQUIP
1-3
06/FEB - 12:10
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
-
ALEVI B
4-1
06/FEB - 12:45
ALEVI E
-
TERLENKA B
4-1
06/FEB - 13:30
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB
-
CADET E
0-6
06/FEB - 14:00
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS
-
INFANTIL C
2-0
06/FEB - 16:30
ESPLUGUENC A
-
CADET F
6-2
06/FEB - 16:30
SANTBOIA B
-
INFANTIL B
2-2
06/FEB - 18:00
PALLEJA A
-
JUVENIL B
06/FEB - 20:00
LEVANTE B
-
JUVENIL C
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

05-02-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
05/FEB - 09:00
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB
-
BENJAMI D
2-0
05/FEB - 09:00
FUNDACIO E. CORNELLÀ
-
PREBENJAMI A
1-0
05/FEB - 09:15
VILADECANS F
-
BENJAMI E
3-8
05/FEB - 10:00
ALEVI F
-
IGUALADA G
1-2
05/FEB - 10:15
MARIANAO POBLET B
-
PREBENJAMI B
1-5
05/FEB - 10:15
BENJAMI B
-
VINYETS A
2-2
05/FEB - 11:30
INFANTIL G
-
ESPLUGUENC B
4-0
05/FEB - 11:30
CERDANYOLA VALLES, F.C.
-
ALEVÍ A
4-1
05/FEB - 11:30
AT PRAT DELTA
-
CADET C
2-1
05/FEB - 11:30
ALEVI D
-
MARC BARTRA 2020, C.F.
0-8
05/FEB - 11:45
ABRERA
-
CADET B
0-2
05/FEB - 12:00
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB
-
ALEVI G
6-4
05/FEB - 12:15
MARTORELL A
-
ALEVI C
8-3
05/FEB - 13:15
CADET D
-
SPORTING GAVA
0-1
05/FEB - 13:30
VINYETS C
-
ALEVI H
12-1
05/FEB - 14:00
JOSEP MARIA GENE
-
JUVENIL A
1-1
05/FEB - 18:00
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS
-
CADET A
3-1
05/FEB - 20:00
APA POBLE NOU
-
FILIAL
1-3
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

30-01-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
30/ENE - 09:00
LEVANTE A
-
PROMESES
2-1
30/ENE - 09:25
SANT JUST DESVERN B
-
CADET D
0-7
30/ENE - 10:00
MARTINENC A
-
BENJAMI A
0-2
30/ENE - 11:30
IGUALADA C
-
ALEVI C
7-1
30/ENE - 11:45
ALEVI G
-
SECTOR MONTSERRATINA B
5-8
30/ENE - 12:00
SANTBOIA F
-
INFANTIL G
3-3
30/ENE - 12:00
CAN VIDALET B
-
JUVENIL B
4-1
30/ENE - 12:00
VINYETS A
-
CADET B
0-4
30/ENE - 12:15
LEGENDS L'HOSPITALET, F.C.
-
FILIAL
2-4
30/ENE - 12:30
CADET A
-
GRANOLLERS
1-1
30/ENE - 13:00
ALEVÍ H
-
CORBERA D
6-4
30/ENE - 16:00
INFANTIL A
-
TORTOSA
4-1
30/ENE - 17:30
CADET E
-
CAN VIDALET B
5-1
30/ENE - 17:30
IGUALADA C
-
INFANTIL D
5-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

29-01-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
29/ENE - 08:45
SPORTING GAVÀ A
-
ALEVI F
7-1
29/ENE - 09:00
SANT JUST DESVERN A
-
PREBENJAMI C
6-2
29/ENE - 09:00
INFANTIL F
-
ESPLUGUENC A
0-14
29/ENE - 09:30
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA
-
ALEVI D
5-4
29/ENE - 11:00
SANTILDEFONS B
-
PREBENJAMÍ B
5-7
29/ENE - 11:30
CUBELLES B
-
INFANTIL E
4-0
29/ENE - 12:00
BENJAMI D
-
SANT JUST DESVERN CF
4-5
29/ENE - 12:00
FC BARCELONA
-
ALEVI B
11-1
29/ENE - 12:00
ESCOLA F GAVA E
-
BENJAMÍ C
6-1
29/ENE - 12:05
ALEVI A
-
ESPANYOL B
1-2
29/ENE - 12:10
PREBENJAMI A
-
CASTELLDEFELS A
5-1
29/ENE - 12:30
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA
-
INFANTIL B
0-0
29/ENE - 13:20
CADET F
-
ALEMANY
0-4
29/ENE - 15:30
JUVENIL A
-
APA POBLE NOU
1-1
29/ENE - 16:00
TERLENKA C
-
CADET C
1-1
29/ENE - 18:00
1rEQUIP
-
SANT CUGAT
2-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

23-01-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
23/ENE - 09:00
TERLENKA D
-
BENJAMI D
2-2
23/ENE - 11:45
PREBENJAMI A
-
ESCOLA F GAVA A
1-3
23/ENE - 12:00
JUPITER CE
-
1r EQUIP
1-3
23/ENE - 12:00
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB
-
INFANTIL F
1-1
23/ENE - 13:00
ALEVI C
-
SANTFELIUENC A
2-2
23/ENE - 13:45
INFANTIL C
-
TECNOFUTBOL
1-1
23/ENE - 15:10
JUVENIL B
-
SANTBOIA A
0-1
23/ENE - 15:30
FONTSANTA C
-
INFANTIL G
2-0
23/ENE - 16:00
BENJAMI E
-
SECTOR MONTSERRATINA C
5-3
23/ENE - 16:40
INFANTIL D
-
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA
3-1
23/ENE - 18:10
FILIAL
-
HOSPITALENSE AT
5-1
23/ENE - 19:00
SANTBOIA B
-
CADET D
0-17
23/ENE - 20:00
SANT JUST DESVERN B
-
CADET E
1-3
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

22-01-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
22/ENE - 08:45
SPORTING GAVÀ B
-
ALEVI D
6-0
22/ENE - 09:00
ALEVI H
-
PALLEJA C
6-2
22/ENE - 10:15
PROMESES
-
CAN VIDALET A
8-2
22/ENE - 10:30
COOPERATIVA A
-
BENJAMI B
1-11
22/ENE - 10:30
ALEVI A
-
CAN RULL
5-1
22/ENE - 11:00
VILADECANS A
-
CADET C
0-1
22/ENE - 11:40
CADET B
-
VALLIRANA
2-1
22/ENE - 12:00
SITGES C
-
BENJAMI C
0-4
22/ENE - 12:00
ABRERA
-
INFANTIL E
5-1
22/ENE - 12:30
PREBENJAMI B
-
VILADECANS
12-1
22/ENE - 12:45
CAN VIDALET D
-
CADET F
0-6
22/ENE - 13:15
INFANTIL A
-
FC BARCELONA
2-3
22/ENE - 13:30
SANTILDEFONS C
-
ALEVI E
1-1
22/ENE - 13:30
PREBENJAMI C
-
ALMEDA
7-1
22/ENE - 14:40
JUVENIL A
-
CAN VIDALET
5-2
22/ENE - 17:00
ALEVI G
-
VILADECANS B
1-7
22/ENE - 18:15
JUVENIL C
-
SECTOR MONTSERRATINA E
1-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

16-01-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
16/ENE - 09:00
VILANOVA B
-
INFANTIL E
5-2
16/ENE - 09:00
BENJAMI D
-
PªRªSANTFELIU
1-5
16/ENE - 09:15
CADET D
-
MARTORELL
3-0
16/ENE - 10:15
ALEVI D
-
CORNELLA H
1-10
16/ENE - 11:00
CASTELLDEFELS A
-
ALEVI C
3-4
16/ENE - 11:45
FONTSANTA D
-
ALEVI G
3-5
16/ENE - 12:45
ALEVI E
-
PªBª SANT VICENÇ A
8-2
16/ENE - 13:00
SANT GABRIEL
-
CADET A
1-0
16/ENE - 15:00
CADET C
-
CASTELLDEFELS B
1-1
16/ENE - 16:40
JUVENIL B
-
PRAT AE B
2-2
16/ENE - 18:20
CADET F
-
VISTA ALEGRE
5-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

15-01-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
15/ENE - 08:30
MARTINENC B
-
ALEVI B
2-0
15/ENE - 09:00
TERLENKA F
-
ALEVI H
2-11
15/ENE - 09:30
INFANTIL G
-
MARIANAO POBLET UD
0-13
15/ENE - 10:30
CORBERA C
-
BENJAMI E
1-5
15/ENE - 11:00
BENJAMI B
-
SANTILDEFONS B
3-2
15/ENE - 11:00
ALEVÍ F
-
CUBELLES E
1-2
15/ENE - 11:45
CORBERA
-
INFANTIL D
2-2
15/ENE - 12:00
SANTBOIA A
-
PREBENJAMÍ C
3-4
15/ENE - 12:15
VILADECANS A
-
INFANTIL B
4-0
15/ENE - 12:40
CADET B
-
TORRELLES
4-1
15/ENE - 13:00
Pª BARC. CERVELLÓ
-
PREBENJAMÍ B
1-4
15/ENE - 13:30
GIMNASTIC TARRAGONA
-
INFANTIL A
1-2
15/ENE - 14:00
ALMEDA A
-
INFANTIL F
10-0
15/ENE - 14:15
INFANTIL C
-
SANTS B
4-2
15/ENE - 16:00
SANT JUST DESVERN B
-
JUVENIL C
0-7
15/ENE - 16:00
AT HORTA
-
JUVENIL A
1-0
15/ENE - 17:30
SECTOR MONTSERRATINA
-
FILIAL
1-1
15/ENE - 18:45
1rEQUIP
-
MANLLEU
2-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

09-01-2022 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
09/ENE - 08:45
ALEVI C (aplaç)
-
ESCOLA F GAVA B
09/ENE - 10:00
ESPLUGUENC A
-
BENJAMI B
6-1
09/ENE - 11:30
BASE OLERDOLA, C.E.
-
ALEVI D
1-8
09/ENE - 12:00
RUBI UE
-
1r EQUIP
1-1
09/ENE - 12:15
UNIF BELLVITGE B
-
JUVENIL B
8-4
09/ENE - 13:15
SPORTING GAVÀ A
-
INFANTIL B
2-3
09/ENE - 14:00
VINYETS C
-
JUVENIL C
7-0
09/ENE - 14:25
Pª BARC. ANGUERA
-
INFANTIL C
0-2
09/ENE - 14:30
LEVANTE LAS PLANAS, F.C.
-
INFANTIL G
0-3
09/ENE - 14:30
HOSPITALET B
-
ALEVI B
0-2
09/ENE - 16:30
SANT ANDREU UD B
-
JUVENIL A
1-5
09/ENE - 18:30
FILIAL
-
VILADECANS B
1-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

08-01-2022 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
08/ENE - 09:00
TERLENKA C
-
BENJAMÍ E
7-2
08/ENE - 09:00
MOLINS A
-
INFANTIL E
7-2
08/ENE - 09:00
INFANTIL F
-
MARIANAO POBLET UD
0-14
08/ENE - 09:00
MARTORELL D
-
ALEVÍ E
6-2
08/ENE - 09:30
PRAT A
-
BENJAMI A
0-3
08/ENE - 10:00
BEGUES
-
ALEVÍ F
3-8
08/ENE - 10:00
SANTILDEFONS C
-
BENJAMÍ D
1-5
08/ENE - 11:00
PRAT B
-
BENJAMÍ C
7-2
08/ENE - 11:00
SANT SADURNI, U.E. A
-
INFANTIL D
1-4
08/ENE - 11:30
JOANENC, F.C.
-
ALEVÍ A
2-3
08/ENE - 12:45
SECTOR MONTSERRATINA A
-
PREBENJAMÍ A
2-4
08/ENE - 13:15
SANTBOIA A
-
INFANTIL A
0-3
08/ENE - 13:15
MARIANAO POBLET B
-
CADET B
1-2
08/ENE - 13:30
SECTOR MONTSERRATINA
-
CADET C
3-6
08/ENE - 13:30
ATLETIC PRAT DELTA C.F.
-
CADET F
5-4
08/ENE - 13:50
CADET E
-
PªRªSANTFELIU
4-0
08/ENE - 15:30
ALEVI G
-
TERLENKA E
1-1
08/ENE - 16:15
PªRªSANTFELIU A
-
CADET D
0-9
08/ENE - 16:45
ALEVÍ H
-
SECTOR MONTSERRATINA E
10-0
08/ENE - 18:30
ESCOLA F GAVA A
-
CADET A
1-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

04-01-2022 - DIMARTS

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
04/ENE - 20:30
SABADELL CE
-
1rEQUIP
2-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

30-12-2021 - DIJOUS

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
30/DIC - 19:15
VILANOVA
-
1r EQUIP
1-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

22-12-2021 - DIMECRES

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
22/DIC - 19:00
PRAT AE
-
ALEVI G
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

19-12-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
19/DIC - 09:00
SANTBOIA G
-
ALEVI H
5-4
19/DIC - 09:15
CADET F
-
SANTBOIÀ D
2-2
19/DIC - 10:15
BENJAMI D
-
ESCOLA F. GAVÀ J
3-7
19/DIC - 10:50
INFANTIL A
-
LA FLORESTA A
1-2
19/DIC - 11:30
BENJAMI C
-
FUNDACIO U.E. CORNELLÀ F
0.2
19/DIC - 12:00
Pª UNION D. MALAGA, CLUB
-
FILIAL (aplaçat)
19/DIC - 12:15
CADET D
-
PRAT AE C
2-0
19/DIC - 12:45
ALEVI F
-
FUNDACIO U.E. CORNELLÀ F
1-1
19/DIC - 13:50
INFANTIL D
-
FUNDACIO U.E. CORNELLÀ C
1-3
19/DIC - 15:15
INFANTIL E
-
MARTORELL A
1-4
19/DIC - 16:40
JUVENIL B
-
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET
2-2
19/DIC - 18:25
CADET C
-
ESCOLA F. GAVÀ D
1-1
19/DIC - 20:00
JUVENIL C
-
FUNDACIO U.E. CORNELLÀ C
1-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

18-12-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
18/DIC - 08:45
INFANTIL B
-
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT
1-0
18/DIC - 09:00
VISTA ALEGRE A
-
ALEVI G (aplaçat)
18/DIC - 09:00
SANTBOIA A
-
ALEVI C
2-2
18/DIC - 09:45
BENJAMI E
-
SPORTING GAVÀ F
6-5
18/DIC - 10:10
ALEVI B
-
MERCANTIL C
3-4
18/DIC - 10:10
ALEVI A (APLAÇAT)
-
FUNDACIO E. HOSPITALET AT
18/DIC - 10:30
PROMESES
-
CASTELLDEFELS
3-4
18/DIC - 11:00
ALEVI D
-
CUBELLES D
3-3
18/DIC - 11:30
BENJAMI A (aplaçat)
-
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS
18/DIC - 11:30
BENJAMI B
-
FUNDACIO U.E. CORNELLÀ E
2-2
18/DIC - 12:15
ALEVI E
-
VILANOVA I LA GELTRU C
2-2
18/DIC - 12:40
CADET A (aplaçat)
-
SANT CUGAT FUTBOL CLUB
18/DIC - 13:00
BEGUES A
-
INFANTIL G
5-0
18/DIC - 13:30
ALMEDA B
-
CADET E
0-7
18/DIC - 13:30
PREBENJAMÍ A
-
SANT VICENÇ ASSOCIACIÓ A
6-0
18/DIC - 14:15
CADET B
-
MARTORELL B
2-0
18/DIC - 15:50
INFANTIL C
-
MONTANYESA A
1-2
18/DIC - 16:00
ESCOLA F GAVA H
-
INFANTIL F(APLAÇAT)
18/DIC - 17:20
JUVENIL A
-
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA
0-2
18/DIC - 20:00
1r EQUIP
-
VIC RIUPRIMER
3-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

12-12-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
12/DIC - 08:45
ALEVI G
-
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO E
9-1
12/DIC - 10:00
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA
-
BENJAMI C
8-4
12/DIC - 10:00
SANTFELIUENC B
-
BENJAMI B
0-3
12/DIC - 10:00
ESPLUGUENC A
-
BENJAMI D
0-4
12/DIC - 10:00
E.F.GAVA B
-
INFANTIL A
1-1
12/DIC - 13:30
FONTSANTA B
-
JUVENIL C
3-5
12/DIC - 14:00
ALEVI H
-
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT
5-5
12/DIC - 14:15
E.F.GAVA C
-
ALEVI B
7-1
12/DIC - 14:30
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C.
-
INFANTIL G
4-2
12/DIC - 17:55
CADET F
-
MOLINS C
0-1
12/DIC - 18:00
CAN BUXERES A
-
INFANTIL B
2-0
12/DIC - 19:30
FILIAL
-
CIUDAD COOPERATIVA, C.F.
2-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

11-12-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
11/DIC - 09:00
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO C
-
BENJAMI E
3-1
11/DIC - 09:00
LEVANTE LES PLANES A
-
PREBENJAMI A
0-10
11/DIC - 09:00
INFANTIL F
-
CASTELLDEFELS
4-2
11/DIC - 09:00
E.F.GAVA F
-
ALEVI E
5-0
11/DIC - 10:00
PENYA SANT VICENÇ
-
PREBENJAMI B
0-16
11/DIC - 10:15
SANTBOIA
-
PREBENJAMI C
0-3
11/DIC - 10:15
MARIANAO POBLET
-
PROMESES
5-11
11/DIC - 10:45
VILA OLIMPICA C
-
INFANTIL C
1-1
11/DIC - 10:45
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO A
-
ALEVI F
5-2
11/DIC - 11:30
SAN MAURO A
-
INFANTIL D
2-2
11/DIC - 12:15
BLANCA SUBUR A
-
ALEVI D
12-2
11/DIC - 13:30
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP.
-
CADET B
2-0
11/DIC - 13:50
CADET E
-
SANTFELIUENC C
6-1
11/DIC - 14:00
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA
-
INFANTIL E
1-2
11/DIC - 14:10
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
-
CADET D
0-3
11/DIC - 15:45
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
-
ALEVI A
1-1
11/DIC - 16:00
ALEVI C
-
CUBELLES A
3-6
11/DIC - 16:00
PRAT AE A
-
CADET C
4-1
11/DIC - 17:00
GIRONA FC A
-
CADET A
8-1
11/DIC - 17:15
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
-
BENJAMI A
1-5
11/DIC - 18:00
SANTFELIUENC
-
1rEQUIP
0-2
11/DIC - 18:00
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS
-
JUVENIL A
2-1
11/DIC - 18:30
VINYETS A
-
JUVENIL B
2-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

05-12-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

04-12-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

02-12-2021 - DIJOUS

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
02/DIC - 21:15
UD VILADECANS
-
1r EQUIP
2-4
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

01-12-2021 - DIMECRES

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01/DIC - 18:30
PREBENJAMI A
-
MARTORELL A
11-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

30-11-2021 - DIMARTS

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
30/NOV - 19:15
BARCELONA, F.C. "C"
-
ALEVI C
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

28-11-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
28/NOV - 09:00
BENJAMI D
-
CASTELLDEFELS F
2-1
28/NOV - 09:15
INFANTIL G
-
ESCOLA F. GAVÀ G
1-4
28/NOV - 09:30
SANT ILDEFONS D
-
CADET E
0-8
28/NOV - 10:15
BENJAMI C
-
BLANCA SUBUR B
3-4
28/NOV - 10:40
CADET B
-
MOLINS DE REI A
1-2
28/NOV - 11:30
ALEVI F
-
CASTELLDEFELS C
1-2
28/NOV - 12:15
INFANTIL A
-
SANTFELIUENC A
2-1
28/NOV - 12:45
ALEVI E
-
SANTBOIÀ C
5-4
28/NOV - 13:40
INFANTIL D
-
SANTBOIÀ C
2-1
28/NOV - 15:05
INFANTIL E
-
ESCOLA F. GAVÀ E
1-5
28/NOV - 16:30
CADET C
-
VILANOVA I LA GELTRU A
2-2
28/NOV - 18:05
JUVENIL B
-
VILADECANS A
3-3
28/NOV - 20:00
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS
-
JUVENIL C
0-3
28/NOV - 20:00
CADET F
-
FONTSANTA B
3-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

27-11-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
27/NOV - 08:45
INFANTIL B
-
FUNDACIO U.E. CORNELLÀ B
0-1
27/NOV - 09:00
BENJAMI E
-
ESCOLA LLOR A
1-6
27/NOV - 09:30
VILADECANS A
-
ALEVI C
7-6
27/NOV - 10:00
TORRELLES B
-
ALEVI H
6-8
27/NOV - 10:10
ALEVI B
-
FUNDACIÓ E. JUPITER
2-4
27/NOV - 10:10
ALEVI A
-
JABAC TERRASSA A
2-0
27/NOV - 10:15
PROMESES
-
VISTA ALEGRE
6-2
27/NOV - 11:15
PREBANJAMÍ B
-
COL-LEGI ALEMANY
10-2
27/NOV - 11:30
BENJAMI A
-
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E
3-3
27/NOV - 11:30
BENJAMI B
-
CASTELLDEFELS D
3-0
27/NOV - 12:15
ALEVI D
-
IGUALADA D
4-9
27/NOV - 12:30
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA
-
INFANTIL F
3-1
27/NOV - 12:40
CADET A
-
MANRESA CE
2-2
27/NOV - 13:30
PREBENJAMÍ A
-
VILADECANS A
1-2
27/NOV - 14:15
INFANTIL C
-
SANT IGNASI CE
1-0
27/NOV - 15:45
CADET D
-
CAN VIDALET B
1-1
27/NOV - 17:25
JUVENIL A
-
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET
2-2
27/NOV - 20:00
CASTELLDEFELS B
-
FILIAL
2-3
27/NOV - 20:00
1r EQUIP
-
SANTILDEFONS A
2-0
27/NOV - susp.
FUNDACIO P. A. E. PRAT B
-
ALEVI G
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

21-11-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
21/NOV - 09:00
FUND. U.E. CORNELLÀ D
-
CADET B
3-2
21/NOV - 10:00
CASTELLDEFELS F
-
CADET D
0-7
21/NOV - 10:30
ESCOLA FUTBOL MATARÓ
-
ALEVI A
1-3
21/NOV - 11:30
SANFELIUENC C
-
BENJAMI E
3-1
21/NOV - 11:30
SABADELL NORD
-
1r EQUIP
1-1
21/NOV - 12:00
VINYETS MOLI-VELL, C.F.
-
ALEVI F
7-1
21/NOV - 12:30
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA
-
ALEVI C
6-3
21/NOV - 14:50
INFANTIL G
-
CIUTAT COOPERATIVA B
0-2
21/NOV - 18:30
FILIAL
-
BEGUES A
3-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

20-11-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
20/NOV - 09:00
CF SANT JUST A
-
PREBENJAMI C
7-0
20/NOV - 09:00
INFANTIL F
-
PRAT AE C
1-7
20/NOV - 10:30
CAN VIDALET B
-
BENJAMI D
0-10
20/NOV - 10:30
CASTELLDEFELS B
-
ALEVI B
5-1
20/NOV - 10:30
Pª JOVE DE LES ROQUETES
-
BENJAMI C
0-10
20/NOV - 11:20
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
-
CADET F
3-0
20/NOV - 11:30
LLOR A
-
PREBENJAMÍ B
5-1
20/NOV - 11:40
CUBELLES A
-
INFANTIL D
2-0
20/NOV - 11:45
SANTBOIA A
-
PREBENJAMI A
3-3
20/NOV - 11:45
CASTELLDEFELS E
-
ALEVI E
2-3
20/NOV - 12:00
PRAT AE A
-
INFANTIL B
0-5
20/NOV - 12:00
E F GAVA D
-
BENJAMI B
3-3
20/NOV - 12:00
SANTS A
-
BENJAMI A
2-6
20/NOV - 12:45
CAMBRILS A
-
INFANTIL A
2-2
20/NOV - 13:30
IGUALADA B
-
INFANTIL E
10-1
20/NOV - 13:50
CADET E
-
CASTELLDEFELS H
7-1
20/NOV - 14:30
RIBES A
-
ALEVI D
11-1
20/NOV - 15:30
ALEVI G
-
INCRESA B
3-10
20/NOV - 15:30
L'HOSPITALET CE C
-
CADET C
5-0
20/NOV - 15:45
ABRERA A
-
JUVENIL C
5-0
20/NOV - 16:45
ALEVI H
-
CASTELLDEFELS K
2-12
20/NOV - 17:00
EUROPA C
-
INFANTIL C
2-1
20/NOV - 18:30
MOLINS DE REI A
-
JUVENIL B
0-2
20/NOV - 18:45
RCD ESPANYOL
-
CADET A
3-0
20/NOV - 20:00
DAMM C
-
JUVENIL A
4-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

14-11-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
14/NOV - 09:00
BENJAMI B
-
SECTOR MONTSERRATINA A
1-1
14/NOV - 09:15
INFANTIL G
-
VILADECANS B
1-4
14/NOV - 10:15
PREBENJAMÍ A
-
TERLENKA A
1-3
14/NOV - 10:40
CADET B
-
SANT ILDEFONS C
1-1
14/NOV - 11:30
ALEVI F
-
CAN VIDALET B
4-1
14/NOV - 12:10
LA FLORIDA
-
FILIAL
1-3
14/NOV - 12:15
INFANTIL A
-
CASTELLDEFELS A
1-1
14/NOV - 12:45
ALEVI E
-
SITGES B
0-10
14/NOV - 13:15
TERLENKA BARCELONISTA C. F.
-
INFANTIL F
8-0
14/NOV - 13:40
INFANTIL B
-
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E
3-0
14/NOV - 15:05
INFANTIL E
-
CASTELLDEFELS B
1-3
14/NOV - 16:30
CADET C
-
SANTILDEFONS A
2-0
14/NOV - 18:00
CASTELLDEFELS E
-
CADET F
4-1
14/NOV - 18:05
JUVENIL B
-
MARTORELL A
5-3
14/NOV - 20:00
JUVENIL C
-
TORRELLES
4-3
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

13-11-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
13/NOV - 09:00
INFANTIL D
-
BLANCA SUBUR A
0-1
13/NOV - 09:00
PREBENJAMÍ C
-
PªRª SANT FELIU
1-1
13/NOV - 09:15
CASTELLDEFELS L
-
ALEVI G
5-5
13/NOV - 10:00
PROMESES
-
CIUTAT COOPERATIVA A
6-2
13/NOV - 10:25
ALEVI B
-
Pª BARC. ANGUERA
5-11
13/NOV - 10:30
BENJAMI A
-
VILA OLIMPICA CLUB ESP.
1-0
13/NOV - 11:00
BENJAMI D
-
SECTOR MONTSERRATINA B
3-1
13/NOV - 11:30
MARIANAO POBLET D
-
ALEVI H
0-8
13/NOV - 11:40
ALEVI C
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
2-8
13/NOV - 11:45
ALEVI A
-
ESCOLA F. GAVÀ A
2-1
13/NOV - 12:00
E F GAVA
-
BENJAMI C
2-6
13/NOV - 12:15
PREBENJAMI B
-
VILADECANS A
5-0
13/NOV - 13:00
CADET A
-
DAMM A
1-2
13/NOV - 13:15
ALEVI D
-
SITGES A
0-7
13/NOV - 14:35
INFANTIL C
-
MARTINENC C
2-2
13/NOV - 15:45
SANTBOIA C
-
CADET E
3-1
13/NOV - 16:00
JUVENIL A
-
EUROPA CE
2-2
13/NOV - 16:15
BENJAMI E
-
VINYETS A
10-4
13/NOV - 17:45
CADET D
-
SANT LLUIS ASS. ESP. A
4-0
13/NOV - 20:00
1r EQUIP
-
CAN VIDALET
3-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

07-11-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
07/NOV - 00:00
FILIAL
-
VISTA ALEGRE (retirat)
07/NOV - 08:30
CAN VIDALET
-
PREBENJAMI B
0-10
07/NOV - 09:30
VILADECANS UD B
-
BENJAMI C
1-6
07/NOV - 09:30
SANTS A
-
ALEVI B
4-3
07/NOV - 10:10
FUND. U.E. CORNELLÀ B
-
CADET C
1-0
07/NOV - 10:30
VILANOVA I LA GELTRÚ B
-
ALEVI D
4-4
07/NOV - 10:30
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.
-
INFANTIL C
2-1
07/NOV - 12:00
AT HORTA
-
1r EQUIP
4-1
07/NOV - 12:00
FC BARCELONA A
-
ALEVI A
10-1
07/NOV - 16:45
SANT GABRIEL A
-
JUVENIL A
0-0
07/NOV - 17:00
SANTFELIUENC A
-
JUVENIL B
1-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

06-11-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
06/NOV - 08:45
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C.
-
BENJAMI D
4-1
06/NOV - 09:00
SANT GABRIEL C
-
BENJAMI A
1-6
06/NOV - 09:00
INFANTIL F
-
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL
1-10
06/NOV - 09:45
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
-
INFANTIL G
4-0
06/NOV - 10:00
FC BARCELONA A
-
CADET A
4-0
06/NOV - 10:45
VILADECANS
-
PROMESES
0-17
06/NOV - 11:00
FONTSANTA-FATJO, C.D.
-
PREBENJAMI A
0-2
06/NOV - 11:00
LEVANTE C
-
BENJAMI E
6-3
06/NOV - 12:00
FC BARCELONA D
-
ALEVI C
susp
06/NOV - 12:15
FONTSANTA B
-
ALEVI F
4-2
06/NOV - 12:15
CERVELLÓ
-
PREBENJAMI C
4-1
06/NOV - 12:30
VISTA ALEGRE A
-
INFANTIL B
1-4
06/NOV - 12:30
Pª Rª SANT FELIU
-
INFANTIL E
7-3
06/NOV - 13:30
TERLENKA BARCELONISTA C. F.
-
CADET D
0-5
06/NOV - 13:45
VILANOVA I LA GELTRÚ A
-
INFANTIL D
0-0
06/NOV - 13:50
CADET F
-
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB
0-3
06/NOV - 15:30
ALEVI G
-
ESCOLA LLOR A
4-8
06/NOV - 15:45
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
-
ALEVI E
2-4
06/NOV - 16:45
ALEVI H
-
EF OLESA C
3-10
06/NOV - 17:15
SANTFELIUENC B
-
CADET B
1-2
06/NOV - 19:00
CANONJA, C.F.
-
INFANTIL A
1-1
06/NOV - 20:00
VISTA ALEGRE A
-
JUVENIL C
10-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

31-10-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
31/OCT - 09:00
BENJAMI C
-
SANTILDEFONS A
3-8
31/OCT - 09:15
INFANTIL G
-
SPORTING GAVÀ B
0-7
31/OCT - 10:15
ALEVI D
-
SANT SADURNI A
1-4
31/OCT - 10:40
CADET B
-
FONTSANTA A
4-1
31/OCT - 11:30
ALEVI F
-
MARTORELL B
5-1
31/OCT - 12:15
INFANTIL C
-
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA
1-1
31/OCT - 12:45
ALEVI E
-
PRAT AE C
1-4
31/OCT - 13:40
INFANTIL D
-
RIBES
1-0
31/OCT - 15:05
JUVENIL B
-
SANTILDEFONS B
1-2
31/OCT - 16:15
BENJAMI E
-
ESPARREGUERA A
6-4
31/OCT - 16:50
CADET D
-
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB
4-0
31/OCT - 18:30
INFANTIL E
-
TORRELLES
0-1
31/OCT - 20:00
JUVENIL C
-
SANT ANDREU B
1-5
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

30-10-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
30/OCT - 09:00
INFANTIL B
-
SECTOR MONTSERRATINA A
5-2
30/OCT - 10:25
ALEVI B
-
SANT ANDREU, U.E
3-4
30/OCT - 10:30
BENJAMI A
-
SANT ANDREU B
7-1
30/OCT - 10:30
VINYETS MOLI-VELL, C.F.
-
PREBENJAMI B
susp
30/OCT - 11:00
PROMESES
-
CASTELLDEFELS A
susp
30/OCT - 11:40
ALEVI C
-
MARIANAO POBLET A
5-1
30/OCT - 11:45
ALEVI A
-
SANT CUGAT FUTBOL CLUB
3-4
30/OCT - 11:45
SANFELIUENC E
-
ALEVI G
0-8
30/OCT - 12:00
BENJAMI D
-
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB
1-6
30/OCT - 13:00
CADET A
-
SANT ANDREU UE
2-1
30/OCT - 13:15
PREBENJAMÍ A
-
MARTORELL A
susp
30/OCT - 14:00
PRAT AE B
-
CADET E
1-1
30/OCT - 14:35
INFANTIL A
-
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA
1-0
30/OCT - 15:30
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB
-
INFANTIL F
14-1
30/OCT - 16:00
CADET C
-
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET
1-3
30/OCT - 16:00
BEGUES A
-
CADET F
5-0
30/OCT - 16:15
BENJAMI B
-
SPORTING GAVÀ B
1-4
30/OCT - 17:40
JUVENIL A
-
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU
1-0
30/OCT - 17:45
ESPLUGUENC E
-
ALEVI H
7-5
30/OCT - 19:15
VINYETS MOLI-VELL, C.F.
-
FILIAL
3-4
30/OCT - 20:00
1r EQUIP
-
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB
0-2
30/OCT - susp.
VALLIRANA
-
PREBENJAMÍ C
susp
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

24-10-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
24/OCT - 08:45
ALEVI H
-
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB
2-12
24/OCT - 09:20
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT
-
INFANTIL G
5-1
24/OCT - 09:30
CAN VIDALET B
-
PROMESES
1-14
24/OCT - 10:45
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA
-
ALEVI D
10-0
24/OCT - 11:30
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA L
-
BENJAMI D
4-3
24/OCT - 12:00
MANRESA, C.E.
-
ALEVI A
3-2
24/OCT - 12:00
FC BARCELONA D
-
BENJAMI A
3-2
24/OCT - 12:00
ESCOLA F. GAVA, C.
-
INFANTIL D
1-0
24/OCT - 15:00
RAPITENCA, U.E.
-
INFANTIL A
1-1
24/OCT - 16:00
ALEVI G
-
ESPLUGUENC A
2-12
24/OCT - 16:30
MARTINENC, F.C.
-
CADET C
0-2
24/OCT - 18:30
FILIAL
-
ESP. JOVENTUT CAN PI
9-1
24/OCT - 19:30
FONTSANTA-FATJO, C.D.
-
JUVENIL B
4-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

23-10-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
23/OCT - 09:00
INFANTIL F
-
SANTILDEFONS C
0-11
23/OCT - 09:00
Pª BLAUGRANA VALLIRANA
-
INFANTIL E
4-1
23/OCT - 09:00
PREBENJAMI C
-
PªRª SANT FELIU
10-1
23/OCT - 10:00
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA
-
BENJAMI E
3-1
23/OCT - 10:30
ESPARREGUERA B
-
CADET D
0-9
23/OCT - 10:30
CUBELLES D
-
ALEVI E
0-1
23/OCT - 10:30
PRAT AE A
-
ALEVI C
6-1
23/OCT - 10:30
OLESA B
-
CADET B
1-2
23/OCT - 10:45
VILANOVA GELTRU C.F.
-
ALEVI F
1-4
23/OCT - 11:00
SPORTING GAVA A
-
PREBENJAMI A
3-4
23/OCT - 11:40
PREBENJAMI B
-
SANTBOIA D
16-1
23/OCT - 12:30
CAN BUIXERES A
-
ALEVI B
6-2
23/OCT - 13:00
SPORTING GAVA D
-
BENJAMI C
1-14
23/OCT - 13:45
IGUALADA F
-
BENJAMI B
7-3
23/OCT - 13:50
CADET E
-
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB
11-0
23/OCT - 14:30
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE
-
INFANTIL C
0-2
23/OCT - 15:10
SANT ILDEFONS B
-
INFANTIL B
0-2
23/OCT - 15:30
OLESA
-
JUVENIL C
7-0
23/OCT - 16:00
TONA UE
-
1r EQUIP
5-4
23/OCT - 16:15
SABADELL CE
-
CADET A
0-2
23/OCT - 19:30
MARTINENC A
-
JUVENIL A
1-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

17-10-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
17/OCT - 09:00
ALEVI C
-
SANTILDEFONS A
2-3
17/OCT - 09:15
INFANTIL G
-
SANTFELIUENC D
2-8
17/OCT - 10:15
BENJAMI B
-
FONTSANTA A
1-7
17/OCT - 10:50
CADET B
-
IGUALADA C
2-0
17/OCT - 11:30
ALEVI F
-
ESCOLA F. GAVÀ E
2-2
17/OCT - 12:15
INFANTIL A
-
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS
1-0
17/OCT - 12:15
Pª BARC. BARCINO, CE
-
FILIAL
1-0
17/OCT - 12:45
ALEVI E
-
BLANCA SUBUR B
2-5
17/OCT - 13:40
INFANTIL D
-
MARTORELL B
0-4
17/OCT - 14:00
FUND. U.E. CORNELLÀ K
-
ALEVI G
11-3
17/OCT - 15:05
JUVENIL B
-
VILANOVA GELTRU C.F.
3-1
17/OCT - 16:00
CORBERA B
-
CADET F
0-1
17/OCT - 16:15
BENJAMI E
-
VILADECANS UD
14-1
17/OCT - 16:50
CADET C
-
CIUTAT COPPERATIVA A
1-0
17/OCT - 18:30
INFANTIL E
-
LEVANTE A
0-1
17/OCT - 20:00
JUVENIL C
-
LEVANTE B
2-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

16-10-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
16/OCT - 09:00
CADET D
-
MOLINS B
5-1
16/OCT - 09:00
BENJAMI D
-
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB
0-7
16/OCT - 09:50
LEVANTE A
-
PROMESES
0-7
16/OCT - 10:00
ATLETIC PRAT DELTA C.F.
-
ALEVI H
10-1
16/OCT - 10:00
ESCOLA LLOR
-
INFANTIL F
1-3
16/OCT - 10:15
FC SANT JUST B
-
PREBENJAMI C
2-6
16/OCT - 10:35
ALEVI B
-
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA
0-5
16/OCT - 10:35
ALEVI D
-
ESCOLA F. GAVÀ I
2-8
16/OCT - 11:55
ALEVI A
-
GIMNASTIC MANRESA
2-1
16/OCT - 11:55
BENJAMI A
-
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET
4-0
16/OCT - 12:00
FC SANT JUST A
-
PREBENJAMÍ B
3-2
16/OCT - 13:00
PREBENJAMÍ A
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
4-2
16/OCT - 13:05
CADET A
-
GIMNASTIC MANRESA
1-3
16/OCT - 13:30
E F GAVA F
-
CADET E
2-2
16/OCT - 14:40
INFANTIL B
-
ESCOLA F. GAVÀ C
3-1
16/OCT - 16:15
INFANTIL C
-
SANT GABRIEL C
6-2
16/OCT - 17:40
JUVENIL A
-
SANT ILDEFONS A
1-1
16/OCT - 20:00
1r EQUIP
-
SANTBOIA
1-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

10-10-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
10/OCT - 08:00
CASTELLDEFELS B
-
BENJAMI C
0-3
10/OCT - 09:00
CASTELLDEFELS A
-
PREBENJAMI A
2-3
10/OCT - 10:00
E F GAVA E
-
CADET D
2-2
10/OCT - 10:00
CASTELLDEFELS D
-
ALEVI D
5-0
10/OCT - 10:30
Pª BARC. BARCINO, CE
-
INFANTIL C
1-2
10/OCT - 10:30
COLEGIO ALEMAN
-
JUVENIL C
4-3
10/OCT - 10:30
IGUALADA E
-
ALEVI E
4-3
10/OCT - 11:25
SANT JUST FC A
-
BENJAMI D
1-1
10/OCT - 12:15
NASTIC DE TARRAGONA
-
CADET A
1-0
10/OCT - 12:15
PªREC SANT FELIU
-
PROMESES
3-1
10/OCT - 12:45
ALEVI G
-
CAN VIDALET C
5-3
10/OCT - 13:00
CASTELLDEFELS D
-
INFANTIL G
11-0
10/OCT - 14:00
ALEVI H
-
ABRERA D
1-7
10/OCT - 14:55
CADET F
-
SPORTING GAVÀ C
0-7
10/OCT - 18:30
FILIAL
-
VETERANS CATALUNYA,AF
4-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

09-10-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
09/OCT - 09:00
EUROPA C
-
ALEVI B
2-1
09/OCT - 09:00
INFANTIL F
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
0-14
09/OCT - 09:45
LA PALMA DE CERVELLÓ B
-
BENJAMI E
5-2
09/OCT - 10:30
MARTORELL B
-
BENJAMI B
2-4
09/OCT - 10:30
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.
-
BENJAMI A
1-7
09/OCT - 10:45
SANTFELIUENC C
-
ALEVI F
1-7
09/OCT - 10:45
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT
-
ALEVI C
5-2
09/OCT - 11:00
FUNDACIO ACAD. L'HOSPITALET
-
PREBENJAMI B
2-6
09/OCT - 11:45
PRAT B
-
INFANTIL D
5-1
09/OCT - 12:15
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET
-
INFANTIL B
1-4
09/OCT - 13:00
CAN VIDALET A
-
CADET C
1-2
09/OCT - 13:30
VILADECANS C
-
CADET B
2-3
09/OCT - 14:00
CADET E
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
3-2
09/OCT - 15:00
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
-
INFANTIL A
1-3
09/OCT - 16:30
FONTSANTA A
-
INFANTIL E
3-1
09/OCT - 17:00
DAMM B
-
ALEVI A
7-1
09/OCT - 18:00
SANT CUGAT FC
-
1r EQUIP
5-5
09/OCT - 18:30
JUNIOR
-
JUVENIL A
1-4
09/OCT - 20:00
CASTELLDEFELS B
-
JUVENIL B
1-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

03-10-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
03/OCT - 09:00
MAURINA EGARA
-
BENJAMI C
0-14
03/OCT - 09:20
INFANTIL C
-
L'HOSPITALET, CENTRE E.
0-1
03/OCT - 10:00
VALLDOREIX
-
INFANTIL F
7-0
03/OCT - 10:30
BENJAMI D
-
PARETS F
7-6
03/OCT - 10:30
MOLLET C
-
BENJAMI B
1-3
03/OCT - 10:30
VILADECANS F
-
BENJAMI E
1-5
03/OCT - 10:45
SAN CRISTOBAL F
-
ALEVI H
10-2
03/OCT - 10:55
CADET B
-
ABRERA A
3-1
03/OCT - 12:15
SAN CRISTOBAL B
-
JUVENIL C
2-8
03/OCT - 12:30
MOLLET C
-
PREBENJAMI C
0-4
03/OCT - 12:30
INFANTIL A
-
FUNDACIO UNIO E. CORNELLA
2-0
03/OCT - 14:00
INFANTIL D
-
ANOIA , C.E.
4-0
03/OCT - 15:25
CADET F
-
SAN CRISTOBAL D
1-1
03/OCT - 16:55
CADET E
-
RUBI C
4-0
03/OCT - 18:25
INFANTIL E
-
E.F. OLESA 87, C
2-1
03/OCT - 18:30
E F GAVA G
-
INFANTIL G
4-3
03/OCT - 19:15
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL
-
FILIAL
1-0
03/OCT - 19:50
JUVENIL B
-
PALLEJA A
1-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

02-10-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
02/OCT - 09:00
INFANTIL B
-
SANTBOIA B
2-3
02/OCT - 09:00
SANT ILDEFONS
-
PREBENJAMI B
6-0
02/OCT - 09:15
ALEVI G
-
SALUT PERE GOL
1-7
02/OCT - 10:00
COOPE
-
PROMESES
6-10
02/OCT - 10:30
PARETS
-
BENJAMI D
3-0
02/OCT - 10:30
ALEVI B
-
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA
0-11
02/OCT - 10:30
ALEVI C
-
MARTORELL A
0-8
02/OCT - 10:30
ALEVI D
-
BEGUES A
3-4
02/OCT - 11:45
BENJAMI A
-
CAN BUXERES, F.C.
1-2
02/OCT - 11:45
ALEVI A
-
CERDANYOLA VALLES, F.C.
4-1
02/OCT - 12:15
PREBENJAMÍ A
-
ESPARREGUERA A
9-0
02/OCT - 13:00
SITGES D
-
ALEVI E
1-13
02/OCT - 13:00
SITGES E
-
ALEVI F
5-11
02/OCT - 13:15
CADET A
-
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS
1-3
02/OCT - 13:30
AT HOSPITALENSE
-
CADET D
0-1
02/OCT - 15:00
CADET C
-
ATLETIC PRAT DELTA C.F.
1-0
02/OCT - 17:10
JUVENIL A
-
JOSEP MARIA GENE ASSOC. ESP.
2-1
02/OCT - 19:45
1r EQUIP
-
JUPITER
3-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

26-09-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
26/SEP - 09:15
PARETS A
-
PREBENJAMI A
1-9
26/SEP - 10:00
CANET A
-
INFANTIL C
0-5
26/SEP - 10:15
BENJAMI C
-
PARETS D
6-1
26/SEP - 11:30
ALEVI B
-
MARIANAO A
3-5
26/SEP - 12:30
ABRERA B
-
CADET D
1-7
26/SEP - 12:45
ALEVI D
-
MAURINA EGARA A
4-8
26/SEP - 14:00
RUBI C
-
INFANTIL G
7-1
26/SEP - 14:30
FUNDACIÓ E. GRAMANET B
-
CADET B
1-3
26/SEP - 14:45
JUVENIL C
-
FUND E. GRAMANET C
2-4
26/SEP - 17:30
RCD ESPANYOL
-
ALEVI A
2-4
26/SEP - 18:00
RUBI A
-
JUVENIL B
2-1
26/SEP - 19:15
1r EQUIP
-
PRAT AE B
2-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

25-09-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
25/SEP - 09:00
ALEVI E
-
EF GAVA H
1-2
25/SEP - 09:00
INFANTIL B
-
E.F. GAVA D
0-4
25/SEP - 10:00
E F GAVA D
-
PREBENJAMÍ B
1-10
25/SEP - 10:00
IGUALADA B
-
BENJAMI A
2-2
25/SEP - 10:15
ALEVI F
-
E.F. GAVA K
7-6
25/SEP - 10:30
E.F. GAVA E
-
ALEVI C
4-1
25/SEP - 10:30
INFANTIL E
-
IGUALADA
1-3
25/SEP - 10:30
CASTELLBISBAL B
-
ALEVI G
6-5
25/SEP - 10:45
ABRERA B
-
ALEVI H
12-2
25/SEP - 11:00
E F GAVA I
-
BENJAMI D
4-3
25/SEP - 11:00
ESCOLA LLOR
-
BENJAMI E
7-4
25/SEP - 12:00
AT DELTA PRAT
-
CADET E
5-1
25/SEP - 12:00
AT HOSPITALENSE
-
INFANTIL F
2-1
25/SEP - 12:30
TORTOSA
-
INFANTIL A
2-1
25/SEP - 12:30
MOLLET D
-
BENJAMI B
9-6
25/SEP - 14:00
RUBI B
-
INFANTIL D
1-2
25/SEP - 14:00
MOLLET D
-
CADET C
1-0
25/SEP - 14:15
ALEVÍ B
-
EF GAVA D
0-7
25/SEP - 15:00
SALUT PERE GOL
-
CADET F
1-4
25/SEP - 17:15
GRANOLLERS
-
CADET A
2-2
25/SEP - 18:00
APA POBLE SEC, CE.
-
JUVENIL A
1-1
25/SEP - 19:00
GAVA (DIJOUS)
-
1r EQUIP
1-1
25/SEP - 20:00
FILIAL
-
CAN ROCA
6-1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

19-09-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
19/SEP - 10:00
PªBª SANT VICENÇ
-
INFANTIL G
4-1
19/SEP - 10:45
JUNIOR B
-
CADET C
1-5
19/SEP - 11:00
JUNIOR B
-
ALEVI D
9-1
19/SEP - 12:00
E F GAVA F
-
CADET F
6-0
19/SEP - 12:45
ALEVI H
-
SALUT PERE GOL
3-4
19/SEP - 13:30
PARETS B
-
INFANTIL C
4-0
19/SEP - 14:50
CADET E
-
FUND E. GRAMANET
3-2
19/SEP - 17:00
E F GAVA A
-
INFANTIL A
1-1
19/SEP - 17:30
EUROPA
-
1r EQUIP
3-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

18-09-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
18/SEP - 08:50
INFANTIL F
-
EF GAVA H
0-5
18/SEP - 09:00
EUROPA C
-
BENJAMI C
7-1
18/SEP - 09:00
E F GAVA J
-
BENJAMI E
7-2
18/SEP - 09:00
E F GAVA E
-
BENJAMI B
2-0
18/SEP - 09:00
E F GAVA H
-
ALEVI F
1-1
18/SEP - 09:00
ABRERA A
-
BENJAMI D
1-4
18/SEP - 09:30
MOLLET A
-
PREBENJAMI A
2-3
18/SEP - 10:00
CAN TRIAS
-
ALEVI E
5-4
18/SEP - 10:00
E F GAVA C
-
BENJAMI A
5-6
18/SEP - 10:00
MOLLET B
-
ALEVI B
0-1
18/SEP - 10:30
MOLLET D
-
ALEVI C
6-2
18/SEP - 10:30
E F GAVA A
-
ALEVI A
2-3
18/SEP - 11:00
BERGA
-
INFANTIL D
3-0
18/SEP - 11:45
E F GAVA L
-
ALEVI G
7-1
18/SEP - 12:00
LA SALUT PERE GOL
-
PREBENJAMI B
3-1
18/SEP - 12:45
EUROPA Juv C
-
CADET A
4-0
18/SEP - 13:30
VILASSAR DE DALT
-
CADET D
4-1
18/SEP - 13:30
E F GAVA D
-
CADET B
0-2
18/SEP - 14:00
INFANTIL E
-
CAN BUXERES B
1-5
18/SEP - 14:30
FUNDACIO E. GRAMANET B
-
INFANTIL B
susp pluja
18/SEP - 15:30
CAN RULL A
-
INFANTIL A
4-3
18/SEP - 18:00
Pª Bª SANT VICENÇ
-
FILIAL
4-2
18/SEP - 19:00
E F GAVA A
-
JUVENIL A
5-1
18/SEP - 19:00
E F GAVA C
-
JUVENIL C
1-1
18/SEP - 19:00
MONTANYESA
-
1r EQUIP
3-1
18/SEP - 19:45
CAN BUIXERES B
-
JUVENIL B
2-4
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

12-09-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
12/SEP - 09:00
BENJAMI D
-
MARIANAO B
1-6
12/SEP - 09:20
ALEVI B
-
EUROPA CE
5-1
12/SEP - 09:20
ALEVÍ C
-
EUROPA CE
1-6
12/SEP - 10:10
SAN CRISTOBAL
-
ALEVI F
2-3
12/SEP - 10:15
ALEVI H
-
SAN JOAN DE MONCADA
1-12
12/SEP - 10:35
INFANTIL A
-
MOLLET A
1-4
12/SEP - 112:3
ALEVI G
-
AT HORTA
0-13
12/SEP - 11:30
PREBENJAMÍ A
-
EF GAVA A
2-3
12/SEP - 12:00
CADET B
-
GRANOLLERS B
2-3
12/SEP - 12:00
EUROPA B
-
JUVENIL A
3-0
12/SEP - 12:15
Pª Rª SANT FELIU
-
PROMESES
12/SEP - 13:00
VILASSAR DE MAR B
-
INFANTIL E
3-1
12/SEP - 13:35
INFANTIL G
-
PARETS D
1-3
12/SEP - 15:00
CADET C
-
EF GAVA C
0-2
12/SEP - 16:00
MOLLET B
-
JUVENIL B
4-4
12/SEP - 16:30
MOLLET C
-
JUVENIL C
4-2
12/SEP - 16:35
CADET D
-
E.F. GAVA E
3-4
12/SEP - 18:10
INFANTIL B
-
SANTBOIA B
0-3
12/SEP - 18:30
CIUTAT COOPERATIVA A
-
FILIAL
1-0
12/SEP - 18:30
GRANOLLERS FC C
-
INFANTIL C
1-4
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

11-09-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
11/SEP - 09:00
INFANTIL D
-
E.F. GAVA E
1-0
11/SEP - 09:00
ALEVI E
-
MOLLET E
3-6
11/SEP - 10:15
ALEVI D
-
CASTELLDEFELS D
2-4
11/SEP - 10:15
PARETS C
-
INFANTIL F
9-0
11/SEP - 10:30
ALEVI A
-
EUROPA CE A
3-1
11/SEP - 10:35
BENJAMI A
-
EUROPA CE
3-0
11/SEP - 11:30
MARIANAO A
-
PREBENJAMI B
1-6
11/SEP - 11:30
BENJAMI B
-
EUROPA CE
1-5
11/SEP - 12:00
CADET A
-
EF GAVA A
1-1
11/SEP - 12:45
BENJAMI C
-
EF GAVA F
3-3
11/SEP - 13:45
CADET B
-
MOLLET B
2-1
11/SEP - 14:30
FUNDACION ACADEMIA F. L'HOSPITALET
-
CADET F
2-1
11/SEP - 15:25
CADET E
-
IGUALADA E
4-2
11/SEP - 15:45
CAN VIDALET B
-
JUVENIL C
13-1
11/SEP - 17:50
1r EQUIP
-
VIC RIUPRIMER
2-0
11/SEP - 19:30
VISTA ALEGRE (DIJOUS 9)
-
1r EQUIP
1-4
11/SEP - 19:50
JUVENIL B
-
GRANOLLERS
2-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

05-09-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
05/SEP - 09:00
PARETS
-
ALEVI B
4-2
05/SEP - 09:00
PARETS
-
ALEVI C
3-2
05/SEP - 09:30
SABADELL CE
-
JUVENIL A
7-0
05/SEP - 09:30
CAN RULL
-
BENJAMI B
1-11
05/SEP - 10:00
SANT CELONI
-
BENJAMI A
0-1
05/SEP - 10:00
NATACIO TERRASSA
-
ALEVI E
3-2
05/SEP - 10:00
AT VILAFRANCA
-
BENJAMI C
5-2
05/SEP - 16:30
ANDORRA B
-
1r EQUIP
0-4
05/SEP - 17:00
FILIAL
-
FONTSANTA A
1-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

04-09-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
04/SEP - 10:00
EFB CALAFELL
-
ALEVI A
0-0
04/SEP - 10:00
UE SANT FOST
-
CADET D
0-3
04/SEP - 10:00
COOPE C
-
ALEVI G
5-4
04/SEP - 10:15
INFANTIL C
-
IGUALADA C
2-4
04/SEP - 11:30
COOPE A
-
ALEVI D
5-4
04/SEP - 12:00
GRANOLLERS B
-
INFANTIL B
5-0
04/SEP - 12:30
FUNDACIÓ E. GRAMANET
-
INFANTIL E
1-3
04/SEP - 15:00
GRANOLLERS FC C
-
CADET C
5-0
04/SEP - 16:00
IGUALADA B
-
INFANTIL D
4-1
04/SEP - 16:30
FUNDACIÓ E. GRAMANET B
-
JUVENIL B
1-0
04/SEP - 17:00
GRANOLLERS FC A
-
CADET A
0-3
04/SEP - 18:10
GUINEUETA
-
JUVENIL A
1-2
04/SEP - 19:15
VILANOVA i GELTRU
-
INFANTIL A (DIJOUS 2)
0-0
04/SEP - 20:00
SANT JULIA
-
1r EQUIP
1-2
04/SEP - 20:00
FILIAL
-
LEVANTE
4-3
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

29-08-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
29/AGO - 09:00
PRAT A
-
ALEVI A
3-3
29/AGO - 10:00
INFANTIL A
-
GRANOLLERS
2-2
29/AGO - 11:00
DAMM B
-
CADET A
3-2
29/AGO - 12:00
JUVENIL A
-
GRANOLLERS
1-2
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

28-08-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
28/AGO - 11:30
PARETS A
-
ALEVI A
2-2
28/AGO - 18:00
VILASSAR DALT CE
-
FILIAL
3-0
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

05-07-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

05-07-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

27-06-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

26-06-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

20-06-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

19-06-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

13-06-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

12-06-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

06-06-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

05-06-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

30-05-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

29-05-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

23-05-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

22-05-2021 - DISSABTE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

16-05-2021 - DIUMENGE

HORA
EQUIP
EQUIP
RESULTAT
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1
01 Juni 19:00
EQUIPO 1
VS
EQUIPO 2
SABADELL
? - ?
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
1 - 1
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 3
TERRASA
3 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO 7
TERRASA
1 - 0
06 Juni 19:00
EQUIPO 2
VS
EQUIPO53
TERRASA
1 - 1

15-05-2021 - DISSABTE